مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار انواع پیله ابریشم محصولات بهداشتی

از زمانهای دور استفاده از پیله ابریشم برای زیبای و سلامت پوست کاری مرسوم بوده است، امروزه نیز بنابر سنتهای قدیم از پیله ابریشم استفاده می شود. شما می توانید، جهت اطمینان از بهداشتی بودن پیله ها به بازار انواع محصولات بهداشتی مراجعه کنید و با خرید پیله ابریشم محصولات بهداشتی از سلامت پیله ها اطمینان حاصل کنید.

بازار انواع پیله ابریشم محصولات بهداشتی

تولید محصولات بهداشتی با پیله ابریشم ممتاز

تولید محصولات بهداشتی با پیله ابریشم ممتاز از دیرباز استفاده از پیله ابریشم در صنایع مختلف مرسوم بوده است، این محصول پر فایده و پر کاربرد در صنایع زیادی از جمله نساجی، دارویی و نظامی کارایی زیادی دارد.
اما برای این که این محصول به درستی بهره وری شود باید پیله ها بدون سوراخ و یا آسیب دیگر باشند.
جالب است بدانید که برای تولید 1کیلو نخ ابریشم به بیش از 12 هزار پیله سالم نیاز داریم. به طور معمول هر پیله از بیش از 500 متر نخ ابریشم درست شده که با بزاق دهن کرم ابریشم به هم چسبیده و به صورت پیله ای با سطح صاف در می آید. زمانی که پروانه از پیله خارج می شود پیله سوراخ شده و نخ ابریشم از یکپارچگی در می آید به همین منظور قبل از خروج پروانه از داخل پیله با دادن حرارت به پیله ها حشره داخلش می میرد تا پیله سالم بماند و نخ ریسی راحت تر انجام شود.
برای ادامه فرایند تولید ابرشیم تنها تعداد محدودی از پروانه ها اجازه خروج از پیله را دارند تا بتوانند تخم گذاری کنند و کرمهای ابریشم تازه متولد شده، دوباره وارد مراحل تولید ابریشم شوند.
پیله ابریشم دارای خواص زیادی برای پوست می باشد، که می توان به تعدادی از آنها اشاره کرد:

  • پیله ابریشم یک لایه بردار طبیعی می باشد که باعث جوان سازی و روشن شدن رنگ پوست می شود.
  • پیله ابریشم منبع طبیعی از کلاژن و ویتامینها و الاستین می باشد که برای تغذیه پوست و حفظ ثبات پوست عالی می باشد.
  • پیله ابریشم همچنین برای رفع چین و چروک و جای جوش و آکنه درمانی قطعی و طبیعی می باشد.
  • پیله ابریشم در برطرف کردن جوش های سر سیاه نیز کارایی دارد.

مواردی که در بالا ذکر شد تنها تعداد کمی از کاربرد های بسیار پیله ابریشم محصولات بهداشتی می باشد.
با توجه به مطالب ذکر شده خرید پیله ابریشم ممتاز برای بهره وری از تمامی خواص پیله ابریشم الزامی است تا از بهداشتی بودن و سالم بودن پیله ابریشم و محیط و شرایط پرورش آن اطمینان  پیدا کنید.

برای استفاده از پیله ابریشم برای پوست لازم است تا تعداد مورد نیاز از پیله ها را به مدت 5 دقیقه در آب گرم خیسانده و سپس بعد از مرطوب کردن پوست، پیله ها را به صورت دورانی و بدون فشار رو محل مورد نظر ماساژ دهید.

برای گرفتن نتیجه بهتر لازم است که دوره درمان را به طور کامل طی کنید.

فروش بدون واسطه پیله ابریشم محصولات بهداشتی

فروش بدون واسطه پیله ابریشم محصولات بهداشتی زمانی که می خواهید پیله ابریشم محصولات بهداشتی را خریداری کنید، لازم است تا از موارد تاثیر گذار در قیمت آن اطلاع داشته باشید.
از زمان شروع به پرورش کرم ابریشم در احداث کارگاه پرورش تا بهره برداری از آن هزینه های می شود که تعیین کنند قیمت ابریشم خام است.
در مرحله بعدی بهره وری ابریشم خام تا زمانی که مناسب برای استفاده شود و همین طور دستمزد کارگر و شرایط اقتصادی حاکم بر بازار در قیمت ابریشم تاثیر گذار است.لذا برای خرید این محصول شما می توانید به مراکزی که مشغول به فروش پیله ابریشم به صورت خرده و عمده فروشی و بدون واسطه هستند مراجعه کنید و از قیمت و کیفیت خرید خود اطمینان داشته باشید.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید