مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش شفیر ابریشم خالص

استفاده از شفیر ابریشم خالص به عنوان ماده اولیه تولید و مصرفی در صنایع مختلفی رواج دارد. این محصول ارگانیک و طبیعی الیاف بسیار محکم با قابلیت های کاربردی گسترده ای دارد که موجب افزایش روند تهیه آن به صورت پرورشی در برخی استان های کشور را سبب شده است. برای خرید و فروش این محصول با قیمت رقابتی در بازار داخلی و صادرات آن بهترین راهکار ممکن چیست؟

بازار فروش شفیر ابریشم خالص

شفیر ابریشم چه کاربردی دارد؟

شفیر ابریشم چه کاربردی دارد؟ حتماً بارها و بارها نام پیله کرم ابریشم را شنیده اید که از آن برای تهیه انواع مواد کاربردی مانند نخ استفاده می کنند. از پیله در صنایع آرایشی بهداشتی، پزشکی، صنایع تولید و بافت فرش و حتی کشاورزی استفاده زیادی می کنند. نکته مهم اینکه نباید پیله را با شفیر یا همان شفیره اشتباه گرفت.
حشرات در طی دوره رشد، پس از طی آخرین مرحله سن لاروی خود به شفیره تبدیل می شوند. در این مرحله شفیر درون پیله به زندگی خود ادامه می دهد. عدم فعالیت، حرکت و تغذیه از جمله ویژگی های شفیر موجود در پیله ها به شمار می آیند. معروف ترین و پرکاربردترین نوع این موجودات، شفیر ابریشم است.
از نوع خشک شده آن اغلب به عنوان یک ماده غذایی در ترکیب برخی خوراکی ها برای حیوانات استفاده می کنند. البته در برخی کشورها به علت وجود مقادیر زیادی پروتئین گیاهی در بافت بدن این موجودات، از شفیر به عنوان یک ماده تغذیه قوی و خوراکی در تغذیه انسانی نیز بهره می برند.
برای موارد خوراکی، این محصول به صورت فرآورده پودری عرضه می شود که حاوی مقادیر قابل توجه ای کلسیم، پروتئین، فسفر، چربی اشباع نشده و دیگر مواد معدنی مورد نیاز بدن حیوانات است.

شرکت تولید شفیر ابریشم خالص

شرکت تولید شفیر ابریشم خالص تولید شفیر ابریشم مانند پیله آن نیازمند فرآهم سازی شرایط نگهداری صحیح کرم ابریشم است تا به شفیره تبدیل شوند. معمولاً در برخی مناطق شمالی کشور تهیه و فرآوری این محصول به صورت گسترده انجام می گیرد که سبب در دسترس بودن آن با قیمت و نرخ نسبتاً مناسبی نیز در بازار شده است.
پودر شفیر ابریشم در خوراک انواع ماهی های پرورشی، مرغ و جوجه ها و … می تواند سبب افزایش رشد آنها شود که به علت قیمت مناسب از نظر هزینه های جاری پرورش دهندگان نیز مقرون به صرفه خواهد بود.
قیمت فروش هر کیلو پودر شفیر ابریشم تحت تاثیر هزینه های تولیدی، نرخ روز این محصول، نوسانات بازار و میزان عرضه در فصول مختلف سال متغیر است. برای خرید عمده و سفارش ارزان شفیر ابریشم خالص ارتباط مستقیم با تامین کنندگان و مراکز تولیدی می تواند اهمیت زیادی داشته باشد. در این مرکز برای اولین بار در کشور به صورت تخصصی و حرفه ای، فروش شفیر ابریشم خالص و ارگانیک با قیمت و نرخ رقابتی صورت می گیرد.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید