مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار پخش سریسین ابریشم مرغوب

امروزه از سریسین ابریشم استفاده های بسیار زیادی به خصوص در حوزه پزشکی و بهداشت صورت می گیرد به طوری که از سریسین ها در انواع کرم های صورت نیز استفاده می گردد، زیرا این پروتئین باعث افزایش کلاژن سازی پوست گشته و پوست را سفت می نماید و بدین ترتیب باعث جوانسازی آن می گردد، از این رو عرضه کنندگان سریسین ابریشم مرغوب در بازار محصولات خود را به صورت عمده و در کیفیت های بالا و همچنین قیمت های مناسب به خریداران عرضه می نمایند تا رضایت کامل مشتریان محصولات خود را جلب نمایند.

بازار پخش سریسین ابریشم مرغوب

چگونگی تولید سریسین ابریشم

چگونگی تولید سریسین ابریشم سریسین یک نوع پروتئین می باشد که از آمینو اسید های مختلف در تعداد مشخص تشکیل شده است، آمینو اسیدهای موجود در سریسین ها ممکن است از نوع قطبی و غیرقطبی باشند که هر کدام از آنها در درصد های معینی در این پروتئین وجود دارند.

سریسین ها همانند سایر پروتئین های دیگر ساختار مخصوص به خود را دارند که باعث تمایز آنها می گردد، ساختار این پروتئین ها به صورت تصادفی میباشد.

اما شاید برای شما نیز جالب باشد که با نحوه تولید سیرین ابریشم آشنا گردید، باید اشاره نماییم جهت ایجاد شدن سریسین باید پیوند های هیدروژنی بین آمینو اسیدهای نوع قطبی شکل بگیرد تا در نهایت ما شاهد ایجاد آن ها باشیم.

سریسین های تشکیل شده از اتصال آمینو اسید های قطبی، غیر قابل حل شدن در آب می باشند و می توان گفت این خاصیت یکی از ویژگی‌ های منحصر به فرد سریسین های تشکیل شده می باشد.

اگر بخواهیم چند نمونه از آمینو اسیدهای موجود در آنها را برای شما شرح دهیم می‌توان اشاره کنیم به متیونین، ایزولوسین، لوسین، لیزین، آرژنین، سیستئین، اسید آسپارتیک و دیگر آمینو اسیدها که به طور کلی ۱۸ عدد می باشند و هر کدام ساختار مخصوص به خود را دارند.

تمامی ۱۸ آمینو اسید در تولید و تشکیل سریسین های ابریشم دخیل می باشند و وجود آنها لازم و ضروری است.

قیمت عمده سریسین ابریشم مرغوب

قیمت عمده سریسین ابریشم مرغوب خریدارانی که قصد خریداری نمودن سریسین ابریشم مرغوب و درجه یک را از شرکت ما دارند می توانند جهت اطلاع از قیمت عمده این محصولات پرکاربرد و ارزشمند با ما تماس حاصل نموده و با برقرار نمودن ارتباط با بخش فروش شرکت از جدیدترین قیمت سریسین ابریشم در بازار مطلع گردند.

شما عزیزان خریدار سریسین ابریشم  به صورت عمده می توانید به راحتی آنها را از شرکت پخش سریسین ابریشم ما سفارش داده و با اعلام مقصد مورد نظر خود آنها را در موعد تعیین شده تحویل بگیرید و پس از آن با رضایتمندی از کیفیت محصولات جزو مشتریان هوادار ما گردید.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید