مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع پیله ابریشم خالص

بسیاری از صنایع تولیدی مختلف مانند صنعت تولید پارچه از پیله ابریشم خالص به عنوان ماده اولیه اصلی برای تولید محصولات خود استفاده می کنند.

توزیع پیله ابریشم توسط مرکزی که بصورت تخصصی در حوزه فراورده های مختلف ابریشم فعالیت میکند، می تواند امکان دسترسی بهتر را برای استفاده کننده آن فراهم آورد، چراکه آنها معمولا در پی دسترسی به بهترین نوع پیله ابریشم هستند که کیفیت خوبی داشته باشد و با استفاده از روش های طبیعی تولید شده باشد.

توزیع پیله ابریشم خالص

راهنمای شناخت پیله ابریشم خالص

راهنمای شناخت پیله ابریشم خالص ابریشم طبیعی پارچه ای ارزشمند است که دارای ظاهری براق و صاف می باشد. برای تولید نخ ابریشم، از پیله کرم ابریشم فراوری شده استفاده می شود.
به دلیل دشواری تولید این محصول برخی از شرکت ها اقدام به تولید پارچه ابریشم مصنوعی می کنند. آنها با تولید آن از الیاف ویسکوز یا مصنوعی، تلاش می کنند تا محصولی مشابه را تولید کنند.
ابریشم ناخالص اغلب به صورت عادی و توسط افراد غیر حرفه ای قابل تشخیص نیست، اما از نظر کیفیت پایین ظاهری و دوام نامناسب قابلیت شناسایی را دارد. برای یادگیری نحوه تشخیص بین ابریشم مصنوعی و طبیعی می توان از روش های زیر استفاده کرد:

روش آتش و ابریشم: ابریشم مصنوعی بدون توقف می سوزد، اما ابریشم طبیعی آتشگیری ضعیف تری دارد و باید بیش از یک بار آتش زده شود، از این رو می توان از روش سوختن برای شناخت ابریشم طبیعی استفاده کرد.

روش چروک سنجی: روش دیگری که می توانید برای فهمیدن اینکه ابریشم طبیعی است یا نه سعی بر چروک کردن آن است.
دو قطعه ابریشم را در دست بگیرید؛ (مصنوعی و طبیعی) چراکه با این روش تعیین آن آسان تر خواهد بود. پارچه ها را در مشت خود فشار دهید، 10 ثانیه کافی است، اکنون کف دست خود را باز کنید؛ پارچه اصل چروک نشده است اما ابریشم مصنوعی دارای چروک زیاد یا کمی به واسطه مواد استفاده شده در آن خواهد بود.

تامین کننده پیله ابریشم خالص

تامین کننده پیله ابریشم خالص همانطور که گفته شد تشخیص پیله ابریشم خالص برای بسیاری از افراد و استفاده کنندگان سخت به نظر می رسد، از این رو وجود مجموعه ای که پیله ابریشم خالص و با کیفیت را برای استفاده کنندگان آن تامین کند گام مهمی برای رفع نیاز آنها محسوب می شود.
خوشبختانه ما به عنوان مجموعه تامین کننده پیله ابریشم، بستری را فراهم کرده ایم تا استفاده کنندگان براحتی با کیفیت ترین پیله ابریشم خالص را با قیمت پایین و در مقادیر مورد نیاز خود تهیه و مورد استفاده قرار دهند.
چنانچه نیازمند دریافت اطلاعاتی در این زمینه هستید، کارشناسان بخش فروش ما می توانند سوالات شما را پاسخ دهند و محصول مورد نیاز شما را به صورت غیر حضوری ثبت سفارش نمایند.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *