مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع کننده پیله ابریشم خالص

پیله ابریشم خالص محصولی سفید رنگ همچون پنبه می باشد که جنسی بسیار نرم و لطیف دارد و به دو صورت بهداشتی و معمولی موجود می باشد که هر کدام از آنها در زمینه های مختلفی کاربرد دارند. توزیع کننده پیله ابریشم خالص پیله ها را در کیفیت عالی از پرورش دهندگان کرم ابریشم به صورت عمده خریداری می کنند سپس با تفکیک پیله های خوب و با کیفیت آنها را توزیع می کنند.

توزیع کننده پیله ابریشم خالص

راهنمای انتخاب پیله ابریشم خالص

راهنمای انتخاب پیله ابریشم خالص در انتخاب پیله ابریشم  باید دقت داشت که پیله ها آلوده به بیماری های مربوط به کرم ابریشم نباشند زیرا در این صورت کیفیت جالبی نخواهند داشت و در نتیجه محصولاتی هم که از آنها تهیه می شوند دارای کیفیت خوبی نیستند. پیله ابریشم در دو نوع تر و خشک وجود دارد که در هنگام انتخاب آنها باید دقت داشته باشیم که بدون هیچ خرابی باشند و رنگ آنها سفید باشد و درون آنها آفت وجود نداشته باشد.

پیله ابریشم در صنعت نساجی و داروسازی بسیار پر کاربر می باشد و از آن برای تولید نخ استفاده می کنند که با نام نخ ابریشمی در تولید پارچه های ابریشمی و فرش ها و تابلوفرش های ابریشمی نیز به فراوانی بکار می رود و اتفاقا قیمت منسوجات ابریشمی بسیار گران می باشد. همچنین کاربرد پیله ابریشمی در تهیه برخی از انواع کرم ها و لوازم آرایشی بسیار مشهود می باشد که در رفع مشکلات پوستی و حساسیت ها نقشی پر رنگ دارد.

در نواحی شمالی کشور با وجود شرایط آب و هوایی مناسب میزان تولید پیله ابریشمی بسیار زیاد است که از نظر شرایط تولید کیفیت آنها یکسان نیست و در درجه بندی های خوب و متوسط و ضعیف قرار می گیرند لذا قیمت هر کدام از آنها نیز متفاوت است. صنعت ابریشم بافی یکی از مشاغل پر درآمد محسوب می شود و همین عامل باعث افزایش قیمت ابریشم در هر سال می شود.

مرکز پخش پیله ابریشم خالص

مرکز پخش پیله ابریشم خالص در مرکز پخش پیله ابریشم انواع ابریشم که بیشتر حالت خشک دارند به صورت بسته بندی شده در وزن های زیاد وجود دارند که بیشتر پیله توسط تولید کنندگان نخ به صورت عمده خریداری می شود. وجود مراکز پخش پیله ابریشمی سبب شده است که در هر نقطه ای از کشور قابل دسترس باشند و بتوان آن را از مسافت های دور به صورت اینترنتی هم خریداری کرد.
پخش پیله ابریشمی به منظورهای مختلفی انجام می شود لذا خریداران باید هنگام سفارش پیله نوع آن را مشخص کنند سپس آن را سفارش دهند. این مراکز پخش همیشه پیله را به صورت تازه از پرورش دهندگان کرم ابریشم تهیه کرده و با روش های گوناگونی آنها را توزیع می کند.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید