مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید سریسین ابریشم مرغوب بدون واسطه

سریسین ابریشم یا همان پیله ابریشم کاربرد فراوانی در صنایع مختلف از جمله صنایع آرایشی و بهداشتی، پزشکی، نساجی و… دارد. سریسین ابریشم مرغوب از کرم ابریشم به دست می آید و دارای بافتی پروتئینی و از جنس آمینه اسید می باشد. تولید سریسین ابریشم بیشتر آسیا صورت می گیرد برای خرید سریسین ابریشم مرغوب بودن واسطه با مراجعه به سایت اینترنتی تولید کننده می توان سریسین مرغوب و با کیفیت تهیه نمود.  خرید سریسین ابریشم مرغوب بدون واسطه

نحوه تولید سریسین ابریشم مرغوب

نحوه تولید سریسین ابریشم مرغوب سریسین ابریشم از حاصل تولید پیله کرم ابریشم است. هر چند عنکبوت ها نیز ابریشم تولید می کنند اما مهمترین منبع تولید سریسین ابریشم کرم ابریشم است. همانطور که گفته شده این محصول از پروتئین تشکیل شده که دارای 18 نوع آمینه اسید می باشد. 

نحوه تولید سریسین ابریشم مرغوب بدین گونه است که ابتدا بعد از تخم گذاری پروانه تخم ها بر روی برگ توت گذاشته تا بعد از گذشت چند روز به لارو تبدیل شوند. لارو های شروع به رشد نموده و سپس از برگ های درخت توت تغذیه می کنند.

در مرحله بعد لارو ها به کرم ابریشم تبدیل شده و شروع به تولید نخ ابریشم نموده و با آن پیله برای خود می سازند تا بتوانند سایر مراحل تکامل و تبدیل شدن به پروانه را طی نمایند. این مرحله حدود یک هفته به طول می انجامد. پیله درست شده دو لایه بوده که توسط صمغ کرم ابریشم پوشیده می شود. برای به دست آوردن سریسین ابریشم قبل از تبدیل کرم ابریشم به پروانه و خارج شدن از پیله که تخم مرغی شکل است آن را در آب جوش ریخته و با مردن کرم های ابریشم سریسین به دست می آید. 

واحد فروش سریسین ابریشم مرغوب

واحد فروش سریسین ابریشم مرغوب تولید کنندگان و مراکز بسیاری در زمینه تولید سریسین ابریشم در کشور فعالیت دارند. این مجموعه ها با بهره گیری از آخرین دستاوردها در زمینه تولید سریسین ابریشم، بهترین کرم ابریشم را پرورش داده و در نتیجه محصول آن سریسین ابریشم مرغوب تولید می شود. این مراکز علاوه بر تامین و رفع نیاز صنایع داخلی و مشتریان این محصول با ارزش را به کشور های مختلف صادر می کنند. 

به دلیل کیفیت بالای سریسین ابریشم در بازار های جهانی و صنایعی که از سریسین ابریشم تولید کشورمان در تولید محصولاتشان استفاده می کنند رضایت کامل داشته و آن را برندی مرغوب و استاندارد می شناسند. به همین خاطر این محصول بازار فروش خوبی در کشور های هدف صادرات داشته و ارزآوری قابل توجهی برای تولیدکننده و کشور به همراه داشته است که موجب رونق اقتصادی و افزایش اشتغال کارجویان شده است. 

واحد فروش سریسین ابریشم مرغوب برای گسترش فعالیت های خود و فروش بیشتر و همچنین سهولت در خرید برای مشتریان، فروش اینترنتی را نیز راه اندازی نموده تا مشتریان بتوانند در هر نقطه از کشور و دنیا بتوانند به راحتی بدون حضور و از طریق فضای مجازی بهترین و با کیفیت ترین سریسین مرغوب را بدون واسطه و با کمترین قیمت ممکن تهیه نمایند.  

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *