مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده شفیر کرم ابریشم

خرید شفیر کرم ابریشم به صورت عمده می باشد. همچنین شما مشتریان عزیز می توانید برای به دست آوردن محصول به بازار ایران مراجعه کنید تا از کیفیت و مرغوبیت محصول آگاه شوید.

همینطور شفیر کرم ابریشم کاربرد های فراوانی را به همراه دارد که علاقه مندان زیادی را به خود وابسته کرده است. کلام آخر شما می توانید این محصول را با کمک مشاوران ما با قیمت های ارزان و مناسب خریداری کنید.

خرید عمده شفیر کرم ابریشم

مراحل تولید پرورش کرم ابریشم

مراحل تولید پرورش کرم ابریشم تولید بهترین شفیر کرم ابریشم از گذشته تا امروزه ادامه پیدا کرده است. مراحل تولید پرورش کرم ابریشم به این صورت می باشد که تخم را باید تا 48 ساعت در اتاقی تاریک قرار داد.
همینطور دمای اتاق باید 25 درجه باشد و 80 درصد آن از رطوبت باشد. توجه داشته باشید که رنگ این تخمها آبی روشن می باشد که موقع نزدیک شدن کرم، از تخم تیره رنگ می شوند.
تغذیه این کرم ها از برگ درخت توت سفید می باشد که با دادن برگ توت به آنها به طور حریصانه آنها را می بلعند. همینطور کرم ها به مراحل پوست اندازی وارد می شوند،
که طی چهار مرحله این پوست اندازی انجام می گیرد و این کار باعث می شود تا آنها بالغ شوند. همچنین یک ماه طول می کشد تا کرم ابریشم ریسیدن پیله را به دور خود آغاز کند.
برای پیله ساختن کرم ابریشم یک غده ترشح دارد که به وسیله آن پیله را به دور خود می رساند. به طور مثال، این کرم ها یک تار ابریشمی نازک را ترشح کرده و با چسبی که تولید می کند پیله را به طور صاف به هم می چسباند.
این کار نیز سه روز تا سه شب طول می کشد که به نوع مراحل پرورش ما افراد هم بستگی دارد. بعد از سه روز که از تشکیل پیله می گذرد درون پیله شفیره ای به وجود می آید.
بعد از دو هفته این شفیره به پروانه تبدیل شده و از پیله نیز خارج می گردد. کلام آخر تولید کننده با استفاده از شفیره کرم ابریشم  مواردی چون غذاهای ماهی ها، لوازم آرایشی و … را تهیه می کند.

قیمت بهترین شفیر کرم ابریشم

قیمت بهترین شفیر کرم ابریشم قیمت شفیر کرم ابریشم روز به روز در حال تغییر می باشد. این محصول نیز در بسته بندی های منظم و چند گرمی با استاندارد های لازم به بازار ایران ارائه می گردد.
افرادی که به دنبال این محصول هستند و دسترسی به آن برایشان مشکل است کافیست با مشاوره خرید در تماس باشند تا کالای مورد نظر، با قیمت های مناسب و فوق العاده ارزان را با هزینه های کم و با صرفه خریداری کنند.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید