مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات انواع پیله ابریشم طبیعی

از اصلی ترین محصولات صادراتی به کشور های خارجی می توان به پلیه ابریشم اشاره کرد. در سال های اخیر صادرات انواع پیله ابریشم طبیعی از رونق بسیار زیادی برخوردار شده است که دلیل آن، آگاهی خریداران و مشتریان خارجی از فواید و خوای فوق العاده این محصول برای پوست و همچنین افزایش خرید آن توسط این افراد در کشور های خارجی می باشد. 

صادرات انواع پیله ابریشم طبیعی

به چه دلیل از پیله ابریشم استفاده می کنیم؟

به چه دلیل از پیله ابریشم استفاده می کنیم؟ پیله ابریشم یکی از فراورده های کرم ابریشم به شکل بیضی می باشد که اندازه ی آن بسیار کوچک است. امروزه با بررسی و انجام آزمایش های فراوان به خواص و فواید درمانی بسیار زیادی که در این نوع پیله وجود دارد، پی برده شده است و بر اساس تحقیقات انجام شده پیله ابریشم دارای انواع املا معدنی از جمله: پروتئین، کربوهیدرات و فیبر می باشد که بخش مهمی از آن را پروتئین به میزان 98 درصد تشکیل داده است. 

پلیه ابریشم دارای کاربرد های بسیار زیادی است که از مهمترین و اصلی ترین کاربردهای آن می توان به: استفاده از این محصول در صنعت های مختلف از جمله صنایع آرایشی و بهداشتی، صنایع نساجی، پزشکی، نظامی و مقاوم سازی اشاره کرد. در هر کی از این صنعت های ذکر شده به منظور تولید و ساخت یک محصول جدید از پیله ابریشم استفاده می شود. 

از بیشترین کاربردهای این نوع محصول در صنایع آرایشی و بهداشتی، برای تولید و ساخت انواع کرم ها و آبرسان های مختلف می باشد. استفاده از این محصول برای ساخت کرم های مخصوص پوست دلایل بسیار زیادی دارد که افزایش رطوبت رسانی به پوست، پاکسازی و سفت شدن پوست در مدت زمان بسیار کم حداکثر تا 3 هفته، کاهش پف و ورم زیر چشم، درمان انواع جوش های سر سیاه و آکنه های عفونی، کاهش چین و چروک، مانع از پیری زودرس پوست و غیره از مهمترین و اصلی ترین این دلال می باشد.

بهترین فروشنده پیله ابریشم طبیعی

بهترین فروشنده پیله ابریشم طبیعی در انواع مراکز خرید و فروش اینترنتی و غیر حضوری از جمله سایت اینترنتی ما بهترین فروشنده پیله ابریشم طبیعی فعالیت می کند. از جمله اهداف و معیارهای مهم این فروشنده ها، عرضه باکیفیت ترین و درجه یک ترین پیله های ابریشم به خریداران خود و همچنین ارائه خدمات ارزنده در رابطه با این محصول به آنها می باشد. 

انواع پیله ابریشم طبیعی در بسته بندی های کاملا بهداشتی و در وزن های متفاوت با قیمتی مناسب به مشتریان و متقاضیان در سراسر کشور توسط این فروشنده ها عرضه می شود. قیمت خرید این محصول از بهترین فروشنده ها به موارد بسیار زیادی بستگی دارد که تمام موارد در کاهش و یا افزایش نرخ این محصول تاثیر ویژه و مهمی دارند. 

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید