مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده پیله ابریشم بهداشتی

عرضه کننده پیله ابریشم بهداشتی، بهترین محصول را با توجه به استاندارد ها و اصول بهداشتی جهت استفاده برای تولید محصولات مختلف و کاملا سالم و در اندازه های متفاوت، به طور عمده و در سطحی وسیع عرضه و در اختیار تولید کنندگان قرار می دهد. یکی از مواردی که در عرضه و توزیع این محصول بسیار اهمیت دارد، می توان به کیفیت بسیار عالی آن اشاره کرد. هر چه سطح کیفی پیله ابریشم بالاتر باشد، از نرخ و ارزش به مراتب بیشتری بهره می برد.

عرضه کننده پیله ابریشم بهداشتی

نکات لازم برای تولید بهداشتی پیله ابریشم

نکات لازم برای تولید بهداشتی پیله ابریشم برای تولید پیله ابریشم به صورت بهداشتی، رعایت یک سری از موارد و نکات الزامی است، تا محصولی مرغوب و با کیفیت تهیه و در اختیار مشتریان قرار گیرد. یکی از نکاتی که در تولید این محصول باید به آن اهمیت ویژه ای داده شود، میزان حرارت است. حرارت و دمای محیط، باید در سطح و بازه ای معین و مشخص باشد. بدین صورت که تخم های ابریشم در مکانی مشخص و با دمای خاصی نگهداری می شوند، تا پیله در محیطی مناسب پرورش پیدا کند.

از دیگر نکاتی که جهت تولید بهداشتی پیله ابریشم باید مورد توجه واقع شود، رطوبت است. رطوبت محیط، باید در سطحی تعیین شده و مطابق با استاندارد ها و اصول باشد. اگر رطوبت از این میزان معین کمتر و پایین تر باشد، تخم ها، به راحتی آب خود را از دست داده و تعداد تخم های مرده افزایش می یابد. از طرفی، میزان رطوبت بیش از حد، موجب می شود که تخم ها ضعیف شده و بازدهی به مقدار قابل توجهی کاهش پیدا کند.

علاوه بر رطوبت و دمای محیط، نور از دیگر عوامل بسیار مهم و با اهمیت می باشد. برای تولید نور مناسب می توان از لامپ های فلورسنت استفاده کرد. این لامپ ها، نور لازم و کافی را جهت تولید پیله ابریشم ایجاد می کنند. با توجه به وسعت فضا و محیط، تعداد این لامپ ها تعیین می گردد. بالطبع، هر چه فضا و محیط، وسعت بیشتری داشته باشد، تعداد آن ها افزایش پیدا می کند.

پخش مستقیم پیله ابریشم بهداشتی

پخش مستقیم پیله ابریشم بهداشتی پخش پیله ابریشم بهداشتی به صورت مستقیم، بر اساس خصوصیت های و درجه های کیفی این محصول، به روش ها و شیوه های مختلفی امکان پذیر بوده و از مرجع معتبر انجام می گیرد. یکی از روش های عرضه مستقیم پیله ابریشم، این است که خریدار به آدرس اینترنتی پخش و عرضه مراجعه نموده و مطابق با نیاز خود، محصول را ثبت سفارش نماید.

تهیه این محصول از محل پخش و توزیع مستقیم به صورت عمده و در حجم زیاد، موجب می شود که عرضه کننده، تخفیف های خوب و شرایط خاصی را برای خریدار در نظر بگیرد و از این رو، از نظر قیمتی، بسیار مناسب تر و بهینه تر خواهد بود.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *