مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه پیله ابریشم مخصوص محصولات آرایشی

پیله ابریشم توسط کرمی با همین نام به دست می آید که کاربرد فراوانی را از آن خود کرده است. فروشگاه پیله ابریشم محصولات آرایشی مخصوص به توزیع و ارائه این محصول پر مصرف در بین مشتریان می پردازد.

فروشگاه پیله ابریشم مخصوص محصولات آرایشی

مشخصات پیله ابریشم برای مصارف مختلف

مشخصات پیله ابریشم برای مصارف مختلف پیله ابریشم کاربرد بسیار زیادی در صنایع مختلف دارد که از تنیدن کرم ابریشم به دور خود به دست می آید. ابریشم دارای جنس بسیار لطیفی است که از مصارف مختلف آن می توان موارد زیر را نام برد:

  • صنایع نساجی
  • صنایع محصولات آرایشی و بهداشتی
  • تولید فرش و پارچه
  • ساخت مواد عایق الکتریکی

ابریشم دارای مواد مغذی و باارزش زیادی است که برای پوست بسیار مفید می باشد. خواصی که این محصول برای پوست دارد موجب شده تا توجه تولید کنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی به آن جلب شود و در تهیه انواع مواد دارویی و مغذی به کار برده شود.

با استفاده از پیله ابریشم می توان رطوبت و شادابی را به پوست بخشید و زیبایی آن را دو چندان نمود. در کرم های لایه بردار از انواع پیله های ابریشم استفاده می شود که آلودگی و جرم ها را از سطح پوست می زداید. 

یکی از معضلاتی که در افراد مختلف به خصوص بانوان دیده می شود پف زیر چشم است. با استفاده از محصولات مخصوص که از ترکیبات تشکیل دهنده اصلی آن پیله ابریشم است می توان این پف را از بین برد. استفاده از این محصولات باید به طور مرتب انجام شود تا موثر واقع شود.

قیمت فروش کلی پیله ابریشم محصولات آرایشی

قیمت فروش کلی پیله ابریشم محصولات آرایشی

قیمت فروش کلی پیله ابریشم محصولات آرایشی با توجه به پارامترهایی مانند مرغوبیت، مارک، نوع فروش، نوع بسته بندی و…. از سوی شرکت های سازنده تعیین می شود. برندهای ایرانی از قیمت های مناسب تری نسبت به برندهای خارجی برخوردار می باشند.

افرادی که به دنبال خرید و تهیه عمده این کالا هستند می توانند در هزینه های خود صرفه جویی کنند و به میزان بالایی این محصول را در اختیار داشته باشند. همانطور که گفته شد کیفیت از پارامترهایی است که در تعیین قیمت این کالا تاثیر به سزایی دارد.

می توان گفت قیمت با کیفیت رابطه مستقیم داشته و هر چه درجه کیفی یک محصول بالا باشد میزان قیمت آن نیز به طبع افزایش می یابد. این فروشگاه پیله کرم ابریشم تازه ترین قیمت ها را از شرکت های سازنده دریافت و طبق جدول مشخص در اختیار خریداران قرار می دهد. با استفاده از شماره های زیر می توان با کارشناسان فروش ارتباط برقرار کرد و از تازه ترین نرخ کالا مطلع شد. اطلاع از قیمت ها می توان در خرید بهتر و درست مشتریان را همراهی کند. 

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *