مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کلی پیله ابریشم عمده 

فروش کلی پیله ابریشم عمده را مجموعه قابل اعتماد روی دست گرفته است. آنها را به شهرهای مختلفی پخش می کند و از سوی دیگر، هر نوع سفارش را از می پذیرد. اما باید بگوییم که توزیع کننده پیله ابریشم، فرآورده را با کیفیت عالی و در بسته های متنوع عرضه می کند. آن عده از کسانی که در خصوص فروش جزئی و یا صادرات هستند، می توانند با مراجعه به مرکز اصلی فروش پیله ابریشم بهترین ها را با قیمت خوب به دست آورند.

فروش کلی پیله ابریشم عمده 

روش صحیح پرورش کرم ابریشم

روش صحیح پرورش کرم ابریشم امروزه افراد زیادی هستند که در گوشه و کنار کشورمان در حال پرورش کرم ابریشم می باشند. سودآوری خوب باعث شده تا به یک شغل پر درآمد تبدیل شود. ولی با روش صحیح پرورش چنین کرم هایی آشنایی دارید؟ در زیر ما مراحل مختلفی را برای شما‌ بیان می کنیم:

  • برای خارج شدن کرم ها از تخم باید محیطی مناسب را آماده کنید. برای مثال اتاق کاملاً تاریک بوده و دمای آن 25 درجه سانتیگراد باشد. رطوبت هشتاد درصدی بهترین گزینه است.
  • آنها چهار مرحله پوست اندازی و همینطور پنج مرحله تغذیه دارند که بستگی به سن شان‌ داشته البته به پوست اندازی خواب هم می گویند.
  • این کرم ها از برگ درخت توت تغذیه می نمایند که بهتر است تازه بوده و عاری از سموم و همینطور آفت های مختلف باشند.
  • پس از یکماه کرم ها آغاز به تنیدن پیله کرده و چنین کاری توسط غده ترشح کننده صورت می گیرد.

البته برای این که بتوانید بهتر شرایط را ایجاد کنید، می بایست آموزش های ابتدایی را سپری نمایید. این کار هرچند سود خوبی می تواند داشته باشد، ولی دردسرهای خاص خود را هم به مانند هر شغل دیگری دارد، پس باید صبور بود.

توزیع کننده پیله ابریشم عمده 

توزیع کننده پیله ابریشم عمده  پیله ابریشم عمده را توزیع کننده اصلی به شیوه های گوناگون عرضه می کند. آنها کاملاً طبیعی هستند و از جانب دیگر، عاری از آلودگی می باشند. از طرفی، در ساخت شان‌ استانداردها در نظر گرفته شده و همینطور مناسب برای فرآوری و یا هم استفاده مستقیم می باشند.

ولی پخش کننده اصلی محصولات خود را که در بسته های گوناگون قرار گرفته اند را به صورت آنلاین به فروش می رساند. با این حساب، می توان خیلی راحت و از هر نقطه کشور اقدام به ارائه دادن سفارش نمود و آنها را سالم تحویل گرفت.

این چنین کاری می تواند از جهات‌ مختلفی به سود مشتری تمام شود. برای مثال، هزینه های رفت و آمد کاهش پیدا می کند و برای خرید نوع مرغوب، نیازی به گشتن در بازار شهرهای مختلف نیست. همینطور برای تهیه نیز می توان با خود عرضه کننده مشورت کرد.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید