مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع نخ ابریشم خالص

قیمت انواع نخ ابریشم خالص وابسته به مرغوبیت الیاف به کار رفته در آن می تواند در نساجی و غیره که برای کاربرد در صنایع همچون آرایشی و یا پزشکی از آن بهره برداری می شود دچار تغییر و تحول بشود.

نخ ابریشم خالص امروزه در صنعت نساجی به عنوان پرمصرف ترین نخ توانسته در خلق البسه و سایر محصولات زیبا و شیک در این حوزه نقش آفرینی کند.

قیمت انواع نخ ابریشم خالص

دانستنی هایی درباره نخ ابریشم خالص

دانستنی هایی درباره نخ ابریشم خالص نخ ابریشم خالص از جنس پروتئینی می باشد که از هرگونه آلودگی آری می باشد و در صورت کثیف شدن به راحتی قابل شستشو با آب و صابون می باشد لذا این ویژگی باعث شده است تا خرید و فروش این محصول روز به روز افزایش یابد.

نخ ابریشم خالص همانگونه که می‌دانید هیچگونه کپک زدگی وجود ندارد و نمی تواند دچار قارچ زدگی بشود لذا محصول مذکور از استحکام و مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشد که این عامل نیز سبب ساز آن شده است تا بسیاری از صنایع نساجی و تولیدی البسه به استفاده انبوه از این نوع نخ روی بیاورند.

این نوع از نخ به دلیل اینکه برای لطافت و همچنین ظرافت بی‌نظیری در بین سایر نسخه ها را دار می باشد امروزه در بافت بسیاری از گلیم ها و همچنین فرش های زینتی استفاده می گردد.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این خبر را می توان به آسیب ناپذیر بودن این نوع از نخ در مقایسه با پشم و سایر الیاف می باشد به گونه ای که این نوع از نخ توانایی رنگ پذیری بسیار بالایی دارد و در شرایط معمولی می تواند به رنگهای گسترده دربیاید.

ابریشم هم مانند الیاف پشمی توانایی زیادی در جذب آب دارد و همچنین می‌تواند تا سه برابر وزن خود را آب جذب کند همچنین در کنار این ویژگی مقاومت نخ ابریشمی در برابر گرما و حرارت بسیار زیاد می باشد.

شرکت توزیع نخ ابریشم خالص

شرکت توزیع نخ ابریشم خالص شرکت توزیع نخ ابریشم خالص امروزه توانسته با عرضه گسترده و انبوه این محصول کاربردی که در بسیاری از صنایع وابسته به این نوع از نخ فعالیت دارند نقش کلیدی و اساسی را ایفا کند.

همواره محصولات دوخته شده از نخ ابریشم خالص به دلیل مرغوبیت و کیفیت این نخ از ارزش بالایی برخوردار است لذا همواره تولیدکنندگان می کوشند در راستای تولید محصولات خود از این نوع نخ بهره بجویند از طرفی نیز شرکت توزیع نخ ابریشم خالص در راستای پاسخگویی شایسته به این نیاز وارد عرصه توزیع این محصول شده است.

نخ های عرضه شده از این شرکت همواره دارای کیفیت و همچنین مرغوبیت بسیار بالایی می باشد که همواره مورد توجه و تاکید انبوهی از خریداران می باشد.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *