مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت ماسک ابریشم صورت

ابریشم یکی از الیاف کانلا طبیعی است که توسط کرم های ابریشم تولید می شود و به دلیل خواصی که در زیبایی دارد از آن در تهیه ماسک صورت استفاده می کنند.

قیمت ماسگ ابریشم صورت متناسب با مقدار و همچنین  کیفیت و شرکت سازنده آن خواهد بود و در صورتی که از این شرکت ارائه دهنده تهیه شود، قیمت های ارزان تری در انتظار مشتریان خواهد بود.

قیمت ماسک ابریشم صورت

موارد مصرف ماسک ابریشم صورت

موارد مصرف ماسک ابریشم صورت

  1. از ماسک ابریشم صورت در موارد بسیاری مصرف می کنند که یکی از آن ها از بین بردن جوش های سر سیاه صورت است، این جدش ها بر خلاف جوش های سر سفید متورم نمی شوند و در خفره های پوستی ایجاد می شود که به راحتی با استفاده از این نقاب می توان از سر آن ها خلاص شد.
  2. مورد بعدی در مورد جوانسازی پوست است، حتی در قدیم نیز مدارکی نشان داده که ملکه مصر از ابریشم برای جوان ماندن استفاده می کرد و از آن جایی که این ماسک حاوی کلاژن فراوان است، می تواند از ظهور چین و چروک های پوستی جلوگیری نماید.
  3. از دیگر موارد مصرف آن می توان به روشن سازی چوست صورت اشاره کرد، در واقع پوست صورت ممکن است به دلیل گرد و غبار های هوا و همچنین لایه مرده پوست تیره شود و به این طریق می توان آن را یک درجه روشن تر کرد.
  4. استفاده از آن می توان پوست را سفت کند و از شل شدگی محافظت نماید، در واقع با استفاده از این ماسک رشته های کلاژن بسیار قوی در صورت تولید می شود تا سفت تر شود.

تولید کنندگان ماسک ابریشم صورت

تولید کنندگان ماسک ابریشم صورت

  • تولید کنندگان ماسک ابریشم صورت در کشور اندک بوده و یکی از آن ها تولید ماسک صورت را از سال ها پیش آغاز نموده و به دلیل مرغوبیت کالا های تولیدی میزان خرید ار آن بالا رفته است.
  • این تولید کنندگان ماسک ها را در مقدار های مختلفی تولید می کنند و حدود ۹۹ درصد محصول از پیله های ابریشمی تهیه می گردد، می توان گفت که به صورت لایه ای تولید شده و سپس بسته بندی می گردد.
  • در هر بسته یک لایه ماسک قرار دارد و در هر جعبه ده الی بیست عدد از این ماسک ها وجود دارد که هم می توان به صورت عمده و هم به شکل تکی آن ها را خریداری کرد.
  • قیمت ماسک ابریشم تولید شده توسط این تولید کننده بسیار مقرون به صرفه بوده و می توان گفت که حتی از میانگین های بازاری نیز ارزان تر است.
  • فروش هم به شکل آنلاین بوده و راحت ترین راه برای سفارش متقاضیان محترم فراهم شده است.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *