مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پیله ابریشم صادراتی

مواد زیادی وجود دارد که تنها شکل طبیعی آن می تواند کاربرد داشته باشد و مواد مصنوعی مشابه آن ها هیچ گونه خاصیتی تدارد که یکی از این نوع مواد طبیعی پیله ابریشم نام گرفته است.

قیمت پیله ابریشم صادراتی با توجه به کیفیت بالایی که دارد، بسیار مناسب بوده و برای صادرات پیله ابریشم از بسته بندی های شیک و متنوع در مقدار های خرده و عمده استفاده می شود که بسیار مشتری پسند است.

قیمت پیله ابریشم صادراتی

نحوه مصرف پیله ابریشم

نحوه مصرف پیله ابریشم پیله ابریشم در واقع نوعی تار های ظریف، لطیف و مقاوم طبیعی بوده که توسط کرم های ابریشم تولید می گردد و ساختاری پر از مواد مغذی برای زیبایی است، به همین دلیل مصارف و کاربرد های مراقبتی و زیبایی دارد.

برای مصارف زیبایی پیله ابریشم، روش خاصی وجود دارد که بسیار راحت بوده و با استفاده از این روش به آسانی می توان نتیجه خوبی را حاصل کرد؛

  1. نحوه مصرف پیله ابریشم به این شکل است که ابتدا مقداری پیله های ابریشم طبیعی و تازه را تهیه می کنیم که معمولا به شکل بیضی بوده و قسمت انتهای آن برش خورده است.
  2. سپس آن را به مدت چهار الی شش دقیقه درون آب جوش می اندازیم تا اندکی لطیف تر گردد.
  3. حال باید پوست صورت را از هر گونه چربی، آلودگی و آرایش پاک کرد که به این منظور حتما باید صورت را مورد شست و شو قرار داد و آن را به هیچ وجه خشک نکرد، چرا که قسمت هایی که قرار است پیله در آن استفاده گردد باید خیس باشد.
  4. حال پیله ها را از همان قسمتی که برش خرده درون یکی از انگشت ها قرار می دهیم و سپس به آرامی و با مالش دورانی که به صورت کشیدن دایره است،  پوست را به مدت یک ربع  الی بیست دقیقه ماساژ می دهیم. 
  5. در صورتی که از این روش استفاده گردد، نتیجه دلخواه مصرف کننده تا دو هفته بعد آشکار خواهد شد.

مراکز صادرات پیله ابریشم

مراکز صادرات پیله ابریشم با توجه به تاثیرات شگفت انگیزی که این نوع پیله دارد، میزان استفاده از آن زیاد شده و بسیاری از مصرف کنندگان به دنبال تهیه بهترین انواع آن هستند.

مراکز صادرات پیله ابریشم یکی از بهترین و مطمئن ترین مراکز برای تهیه پیله های ابریشمی بسیار مرغوب و با کیفیت است، چرا که در امر صادرات همواره بهترین و با کیفیت ترین نوع کالا ها به فروش می رسد.

همچنین از آن جایی که در این مراکز محصولات در بسته بندی های شیک و مجزا قرار دارند، می توان از آن ها به منظور هدیه های با ارزش و مفید استفاده کرد که مورد استقبال اطرافیان قرار خواهد گرفت.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید