مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرجع فروش پیله ابریشم خالص

آیا تا به حال با خود فکر کرده اید که منشاء اصلی تولید کردن الیاف و پارچه های ابریشمی چیست؟ این محصولات لطیف و زیبا، با استفاده از پیله هایی که کرم های ابریشم، برای تبدیل به پروانه شدن به دور خود می پیچند، تولید می گردند. از این رو برخی تولید کنندگان، به پرورش این موجودات مبادرت می ورزند. مرجع فروش پیله ابریشم خالص، این محصول را در حجم زیادی برای عرضه و فروش ارائه می دهد.

مرجع فروش پیله ابریشم خالص

مشخصات پیله ابریشم خالص چیست؟

مشخصات پیله ابریشم خالص چیست؟ پیله ابریشم از دیرباز به دلیل دست یابی به الیاف نرم، نازک و لطیف ابریشمی، مورد توجه تمام مردم دنیا بودند. آیا می دانید مشخصات پیله ابریشم خالص چیست؟ اگر مایل هستید که در این زمینه به اطلاعات بیشتری دست یابید، لطفا با ما همراه باشید.

  • پیله های ابریشم خالص و اصل، بسیار نرم و لطیف هستند و هیچ نوع زبری در آن ها احساس نمی شود.
  • الیاف طبیعی وقتی با پوست انسان تماس پیدا می کنند، مقداری حرارت و گرما تولید می نمایند، که در الیاف مصنوعی چنین چیزی دیده نمی شود. پس اگر این پیله ها را در دست گرفته و کمی مالش دهید، دستتان گرم می شود.
  • پیله هایی که کاملا خالص و طبیعی هستند، رنگ سفید مایل به کرم یا شیری خیلی روشن دارند و نمی توان آن ها را صد در صد سفید در نظر گرفت.
  • این پیله ها وقتی برای مدت کمی در داخل آب گرم قرار بگیرند، کاملا نرم می شوند، اما از هم وا نمی روند.
  • پیله ابریشمی اصل، اگر به آتش نزدیک شود، به سرعت آتش می گیرد و تبدیل به خاکستر می شود. این خاکستر برجای مانده کاملا سیاه است و بویی شبیه به موی سوخته شده از خود ساطع می کند. این موضوع مهم ترین مشخصه و راه شناخت این محصول می باشد.

فروشندگان پیله ابریشم خالص

فروشندگان پیله ابریشم خالص توزیع کنندگان و فروشندگان پیله ابریشم خالص، این محصول را در حجم انبوه و به صورت مستقیم و بی واسطه، از تولید کننده ها و پرورش دهنده های آن خریداری می کنند. سپس آن را به صورت عمده در تمام بازار های سطح کشور پخش می نمایند.

عزیزانی که قصد خرید این محصول را دارند، می توانند از راه های مختلفی اقدام کنند. یک راه مراجعه مستقیم و حضوری به مراکز فروش است و راه حل دوم به کار گیری درگاه های آنلاین و اینترنتی می باشد.

توصیه ما به شما عزیزان این است، که در این ایام و به دلیل شیوع بیماری کرونا، تا حد امکان از بستر فضای مجازی و فروشگاه های اینترنتی، همچون این وب سایت برای تهیه و خرید این محصول بهره ببرید.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید