مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز توزیع صابون پیله ابریشم

با توجه به اینکه پیله ابریشم از فواید بسیاری برای پوست برخوردار بوده و زیبایی و سلامت را به آن هدیه می دهد، لذا استفاده از فرآورده های مربوط به آن همچون صابون پیله ابریشم هم بسیار مفید خواهد بود. این صابون از محصولات متفاوتی است که در انواع صابون زیبایی و صابون بدن ارائه گشته و با توجه به محاسن بسیار زیاد خود، مورد استقبال فراوان واقع شده است. اکنون با مراجعه به بزرگترین مرکز توزیع صابون ابریشم می توانید این محصول را به سرعت سفارش داده و تهیه نمایید.

مرکز توزیع صابون پیله ابریشم

مراحل ساخت صابون پیله ابریشم

مراحل ساخت صابون پیله ابریشم صابون یکی از مهمترین و پرکاربردترین محصولات بهداشتی و آرایشی به شمار آمده که مخاطبان انبوهی را سمت خود سوق داده است، این محصول با فرمولاسیون بسیار خوب خود، تمیزی، بهداشت، زیبایی و جوانی را برای پوست به ارمغان آورده و آثار مشهود دیگری را نیز در آن هویدا می سازد.

اما یکی از صابون های منحصر بفردی که در بازار فروش به جایگاهی بسیار خوب دست یافته و با تکیه بر متریال طبیعی یعنی عصاره کرم ابریشم تولید گشته، صابون پیله ابریشم است که با اثبات مزیت های بیشمار خود، در بین تعداد زیادی از مصرف کنندگان جا باز کرده است.

در ادامه موضوعی را راجع به این محصول عنوان خواهیم کرد که آن، مراحل ساخت صابون ابریشم می باشد که در این باره باید عنوان داشت:

 1. ابتدا موادی مانند سدیم هیدروکسید، نمک سدیم کلرید و آب را آماده سازند.
 2. پس از آن هم با بهره گیری از روش پخت گرم اقدام به ساخت این محصول نموده و آن را به منظور تصفیه سازی از ناخالصی ها توسط محلول آب و نمک شستشو می دهند.
 3. بعد از آن مواد بدست آمده را به مدت سه روز در معرض دم کردن قرار داده و واکنش ها و فازها را از هم تفکیک می نمایند.
 4. سپس فازها و واکنش های صابون به درون غلتک های سرد رفته و با کاهش دما، صابون های جامد شک می گیرند.
 5. همچنین برای کاستن از درصد رطوبت صابون، آن را داخل دستگاه خشک کن قرار داده، صابون را وارد دستگاه پلودر نموده و رنگ و اسانس مورد نظر مانند پیله ابریشم حل شده را به آن اضافه می نمایند.
 6. حال صابون ها فشرده سازی شده و بعد از عبور از قالب گرم، به شکل نواری خارج گشته و در آخر صابون های سرد شده توسط دستگاه برش، در اندازه های مشخص برش می خورند.

فروشندگان صابون پیله ابریشم

فروشندگان صابون پیله ابریشم اگر خواهان سفارش عمده صابون پیله ابریشم هستید، برای وصول به نتایج بهتر لازم است تا از معتبرترین فروشندگان صابون ابریشم، این محصول را درخواست نمایید.
لازم به ذکر است این مجموعه که تجربه و تخصص را چاشنی کار خود نموده، از فروشندگان مجاز صابون به شمار آمده و بهترین موقعیت را در اختیار شما عزیزان برای ثبت سفارش این محصول قرار خواهد داد.

در آخر خواهید توانست از انواع صابون های مورد نظر با این مشخصات ممتاز برخوردار گشته و امتیازاتی ویژه را از آن خود سازید:

 • صابون پیله ابریشم اصل و 100 درصد خالص
 • مناسب برای دست و بدن و درمان های پوستی
 • دارای رایحه ای خوش
 • خاصیت نرم کنندگی پوست و عدم بروز خشکی در آن
 • مناسب برای رفع هرگونه جوش، تیرگی پوست، آکنه و …
 • برخوردار از خواص ضد باکتریایی

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *