مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید سریسین ابریشم مرغوب

از مرکز خرید سریسین ابریشم مرغوب می توان این محصول را با نرخ عالی به دست آورد. گفتنی است که بخش قابل توجهی از ابریشم را این ماده شکل می دهد که آن را طی مراحل خاصی جدا می کنند و به اشکال متفاوت نیز عرضه می نمایند. باید گفت، تولید کننده سریسین ابریشم از شیوه های استاندارد و امروزی برای این منظور کار می گیرد که در ادامه شرح بیشتری پیرامون موضوع خواهیم داد.مرکز خرید سریسین ابریشم مرغوب

مراحل تولید سریسین ابریشم مرغوب

مراحل تولید سریسین ابریشم مرغوب سریسین‌ یک نوع پروتئین طبیعی می باشد که به شکل زیست تخریب پذیر و سازگار به فرم پودری تولید می گردد. از آن در امور متفاوتی استفاده می کنند که می شود مشتریان بالقوه آن را صنایع بهداشتی، تولید دارو و همینطور فرآوری مواد غذایی عنوان کرد. اما می خواهیم نگاهی به مراحل تولید سریسین ابریشم مرغوب در اینجا بیندازیم.

این ماده به شکل نانو ذرات و پودری به روش های رسوب دادن در محلول های متفاوت به ویژه صمغ گیری از ابریشم خام و به شیوه خشک کننده اسپری فرآوری می گردد. باید توضیح داد که الکترو‌اسپری یک روش بسیار خاص در تولید ذرات بسیار کوچک در مقیاس نانو می باشد.

برای تولید سریسین، ابتدا آن را به شیوه فشار و دمای بالا از ابریشم سوا می کنند. برای محلول سازی محصول را سپس در دی متیل سولفوکساید حل می نمایند. بعد از این غلظت محلول ایجاد شده را کاهش می دهند که با این کار ذراتی با مش های بسیار کوچکی تولید می گردند.

باید گفت، سریسین یک محصول فرعی از ابریشم محسوب می شود و به علت خصوصیات بارز آن ماندن مقاوم بودن در برابر اشعه ماورا بنفش، جذب و آزاد نمودن مولکول ها و همینطور خاصیت آنتی باکتریال کاربرد زیادی در صنایعی که نام بردیم، دارد.

تولید کننده سریسین ابریشم مرغوب

تولید کننده سریسین ابریشم مرغوب شرکت تولید کننده سریسین ابریشم مرغوب با بهره بردن از فناوری های جدید، محصولاتی در خور توجه را ساخته و سپس به بازار عرضه می کند. همانطور که گفتیم از چنین ماده ای که به عنوان محصول فرعی از آن یاد می شود، در ساخت انواع لوازم آرایشی، دارو مصارف غذایی استفاده می گردد.

پس چنین ماده ای باید با نهایت دقت و در همین حال، با کیفیت عالی ساخته شود تا بتوان با آن در فرآورده های مرغوب دیگری استفاده کرد. از سوی دیگر، کارخانه همه موارد بهداشتی و استانداردها را در نظر گرفته و فرایند تولید کاملاً با مواد اولیه درجه یک انجام می شود.

در هر صورت، شرکت پس از تولید آن را به روش های متفاوتی عرضه می کند و به وسیله بهترین ارائه دهنده، به دست مصرف کننده اصلی می رساند.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید