مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید پیله ابریشم خشک

امروز با تحقیقات کثیری که بر روی پیله ابریشم خشک اتفاق افتاده است، خواص این پیله به خوبی آشکار شده و استقبال خرید آن بالاتر رفته است. در حال حاضر ما شاهد تعدادی آمینو اسید در پیله کرم ابریشم هستیم که همگی آن ها می‌ توانند خواص پیله را بیش تر نمایند.

مرکز خرید و فروش، بهترین و با کیفیت‌ ترین پیله را در اختیار مشتریان خود قرار داده و با ارائه محصولات خود باعث تعدیل نیاز بازار می‌ شوند.

این مراکز خرید ابریشم را به صورت عمده به فروش می‌رسانند که خریداران با این وجود می‌ تواند خریدی به صرفه را تجربه کنند.

مرکز خرید پیله ابریشم خشک

کاربرد های مختلف پیله ابریشم خشک

کاربرد های مختلف پیله ابریشم خشک پیله ابریشم خشک که متشکل از رشته های Pr بسیار زیادی است، توسط کرم ابریشم به وجود می آید. رشته های پیله متشکل از دو بخش است. این بخش ها شامل فیبروئین و ژلاتین می باشد.

فیبروئین ساختار اصلی ابریشم را برعهده دارد، ولی ژلاتین اطراف ابریشم را در بر گرفته است و آن ها به یکدیگر پیوند خواهد داد.

گفته می شود که پیله ابریشم از انواع و اقسام aa برخوردار است که هر یک از آن ها خواص بسیار زیادی برای بدن دارند. برای استفاده از پیله های خشک شده شما می توانید در ابتدای کار پیله ابریشم را در آب داغ بیندازید و ۳ تا ۴ دقیقه صبر کنید تا پیله به خوبی نرم شوند.

سپس محل پوست خود را با آب شست و شو دهید. پوست شما باید کمی خیس باشد، این پیله را از آب خارج کنید و به آرامی به صورت دایره ای بر روی پوست خود به مدت ۱۰ دقیقه ماساژ دهید.

اما پیله ابریشم خشک می‌ تواند بر روی پوست صورت شما تاثیر شگرفی داشته باشد، می‌ تواند باعث روشن شدن پوست شما شود، همچنین در پاکسازی پوست عملکرد قوی دارد و می‌ تواند به خوبی پوستتان را سفت کند.

در از بین بردن چین و چروک و لایه برداری پوست بسیار موثر است و جزء مواد سفت کننده بسیار قوی به حساب می‌ آید. اگر از پف زیر چشم خود در رنج هستید می توانید از ابریشم های خشک شده استفاده کنید.

پخش پیله ابریشم خشک

پخش پیله ابریشم خشک

به دلیل استقبال بسیار زیاد از این سری محصولات، شرکت پخش پیله خشک تمام تلاش خود را انجام می‌ دهد تا بهترین و با کیفیت ترین پیله ها را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

در واقع این شرکت‌ها با پخش خوب خود باعث تعدیل نیاز بازار می‌ شوند و افراد در اقصی نقاط کشور می‌ توانند به خرید پیله ابریشم روی آورند.

بازار صادرات پیله ابریشم خوب ایرانی هم بسیار داغ بوده و کشورهایی که از جمله کشورهای حوزه خلیج فارس نسبت به خرید این محصول ایرانی از خود رغبت نشان می‌ دهند.

در این زمینه بازرگانان بسیار زیادی به ارائه خدمات پرداخته و بهترین و با کیفیت ترین پیله های ابریشم را در اختیار مشتریان خارجی خود قرار می‌ دهند و در نهایت به سود خوبی می رسند‌.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *