مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش پیله ابریشم محصولات پوستی در کشور

اگر می خواهید پیله ابریشم محصولات پوستی را برای استفاده در تولیدی های خود خریداری کنید و یا قصد صادرات آن را به کشور های دیگر دارید .به شما اعلام می کنیم که مجموعه ما یکی از بزرگترین مراکز فروش پیله کرم ابریشم در سراسر کشور می باشد .

مرکز فروش پیله ابریشم محصولات پوستی در کشور

کمی توضیح درباره پیله کرم ابریشم

کمی توضیح درباره پیله کرم ابریشم پیله ابریشم حاصل زحمات یک الی دو ماهه کرم ابریشم است که طی این فرایند به بلوغ می رسد . کرمها در اواخر بهار با استفاده از بزاقی که ترشح می کنند به دور خود تارهای نازکی می تنند تا بتوانند در این مخفیگاه دوره بلوغ و پروانه شدن خود را بگذرانند .

از آنجایی که فهمیدیم پیله ابریشم حاصل بزاق ترشح شده توسط کرمها است می فهمیم که الیاف این پیله کاملا طبیعی بوده و دارای مواد خاص و مهمی می باشد .

98درصد پیله را پروتیینهایی بنام فیبروئین، کلاژن و سیریس تشکیل داده و مابقی آن را انواع فیبر و کربوهیدرات تشکیل می دهند .

با توجه به اینکه بیشتر پیله کرم ابریشم تشکیل شده از پروتیینها بخصوص کلاژن می باشد، در می یابیم که این پیله برای پوست و زیبایی تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت زیرا سلول های پوستی نیز از کلاژن تشکیل شده اند .

پیله ابریشم برای پوست خواص و کاربرد های مختلفی دارد از قبیل : رطوبت رسانی پوست، لایه برداری، رفع چین و چروک پوستی، پاکسازی پوست، سفت کننده و یا لیفتینگ پوست و در نهایت از بین برنده پف زیر چشم می باشد .

اما پیله ابریشم با این همه خواص فقط برای زیبایی صورت و گهره استفاده نمی شود بلکه این پیله در صنایع مختلف نقش مهمی دارد، اکنون به برخی از این صنایع و کاربرد پیله در آنها می پردازیم :

  • صنایع نظامی : پیله ابریشم را با رزین های خاص مخلوط می کنند و طی مراحل فشرده سازی،  جلیقه های ضد گلوله را تولید می نمایند .
  • صنایع مجسمه سازی : افزایش استحکام و مقاومت مصالح و در نتیجه مجسمه ها و تندیسها 
  • صنایع نساجی : تولید یکی از زیباترین و با دوام ترین پارچه ها بنام پارچه ابریشم 
  • صنایع دارویی : تولید بانداژ های پیشرفته، استفاده در فیلتر تصفیه هوا

قیمت روز پیله ابریشم محصولات پوستی

قیمت روز پیله ابریشم محصولات پوستی بسیاری از افراد به دنبال یافتن قیمت پیله ابریشم می باشند اما نکته ای که باید به اینگونه افراد گفت این است که قیمت پیله ابریشم با توجه به نوسانات بازار دچار ثابت نمی ماند و روزانه در حال تغییر و تحول می باشد .

به همین دلیل باید اگر قصد خرید پیله ابریشم را دارید در همان لحظه در جستجو و یافتن قیمت آن باشید .اگر اکنون قصد خرید پیله ابریشم را دارید با مشاوران ما تماس گرفته و قیمت روز این محصول را بدست آورید و خرید خود را انجام دهید .

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید