مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

واحد خرید شفیر کرم ابریشم

شفیر کرم ابریشم، که از آن بیش تر از همه به صورت پودری استفاده می شود، امروزه کاربرد بالایی در صنعت مواد غذایی دارد.

معمولا واحد خرید این نمونه از محصولات به تعدیل نیاز بازار می‌ پردازد و افراد می توانند به راحتی بهترین نمونه از شفیر کرم ابریشمشان را خریداری نمایند.

واحد خرید شفیر کرم ابریشم

کارایی شفیر کرم ابریشم در مواد غذایی

کارایی شفیر کرم ابریشم در مواد غذایی شفیره کرم ابریشم از بهترین محصولات پروتئینی است که انواع آن را کرم ابریشم درست می کند. این شفیره برای اولین بار توسط چینی ها مورد استفاده قرار گرفت و پس از آن کشورهای بسیاری همچون ژاپن، هند، کره جنوبی و تایلند از آن بهره بردند.

اما شفیر کرم از انواع پروتئین ها برخوردار است و در مقایسه با پودر ماهی، با کیفیت تر است. در آن می توانیم اسیدهای آمینه لایزین، متیونین، آرژنین، هیستیدین و ترئونین را که هر کدام برای بدن ما نیازمند، مشاهده کنیم. 

از ارزش غذایی دیگر این محصول هم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  12/2% لسیتین
  • 7/20% اسید چرب اشباع
  • 1/70% اسیدهای چرب غیر اشباع

از طرفی هم سرشار از فیبر است که در اثر استفاده از آن در غذا، به سیستم گوارشمان کمک می کند و در هضم غذا بسیار موثر است.

اما جوجه ‎ها و خوک ‎ها معمولا ترجیح می دهند که از شفیره برای سیر کردن خود استفاده کنند، چرا که می توانند راحت تر آن را هضم کنند. 

کاربرد شفیر کرم ابریشم بالاست که از آن ها برای تهیه غذای انواع حیوانات خشکی و آبزی استفاده می کنند. همچنین به عنوان غذایی غیر متداول در خوراک انواع دام و طیور استفاده دارد که از پیله ابتدایی درست می شود. بنابراین با توجه به مطالبی که گفته شد، پودر شفیره کرم ابریشم، بعنوان محصولی فرعی برای تامین غذای حیوانات است.

در واقع این پودر می تواند در برانگیختن اشتهای ماهیان بسیار موثر باشد و در هضم پروتئین و چربی موجود در مواد غذایی بسیار نقش داشته باشد که بیش تر از همه از آن به عنوان مکمل استفاده می کنند. 

بازار تولید شفیر کرم ابریشم

بازار تولید شفیر کرم ابریشم  به دلیل استفاده بالا از شفیر در غذای موجودات زنده، افراد کثیری هستند که تمایل به تولید محصول در مقدار زیاد دارند و می‌ توانند با ارائه آن ها به صورت عمده، به سود خوبی دست یابند.

این نمونه از محصولات بازار تولید بسیار خوبی دارند، چرا که نیاز افراد به این سری از محصولات بسیار زیاد است و تولید کننده این نیاز را درک کرده و به تولید آن ها می‌ پردازد.

از طرفی هم تولید شفیر کرم ابریشم در استان های بسیاری امکان پذیر است و می توان بیش تر از همه در درخت توت آن را به دست آورد. به دلیل استفاده بسیار آن در غذای انواع موجودات آبزی و خشک زی، افراد بسیاری هستند که به دنبال تهیه آن ها بوده و به همین دلیل بازار تولید شفیره کرم ابریشم نیز فعال می باشد.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید