مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش عمده نخ ابریشم طبیعی

پخش عمده نخ ابریشم طبیعی توسط مراکز مربوطه صورت می گیرد. نخ ابریشم نوعی از انواع نخ ها در سطح بازار می باشد که این نوع قدیمی ترین نوع نخ ها در سطح بازار بوده است. کیفیت نخ ابریشم باعث شده تا برای درست کردن محصولات مرغوب از این الیاف استفاده کنند. به دلیل کیفیت بالا قیمت خرید آن نیز بیشتر بوده است. این نخ به صورت طبیعی درست می شود.

پخش عمده نخ ابریشم طبیعی

معرفی انواع نخ ابریشم

معرفی انواع نخ ابریشم زمانی که نخ ابریشم طبیعی آماده می شود این نخ را به چند دسته می توان تقسیم بندی کرد و در انواع بسته بندی به بازار فروش خود عرضه داد هر کدام یک از انواع نخ ابریشم کاربردهای خاص خود را به همراه داشته است.

یکی از انواع نخ ابریشم ابریشم خام نام دارد که این نوع نخ به صورت مستقیم از پیله فراوری می شود. از این الیاف به محض تولید شدن در صنعت استفاده می کنند. در واقع بدون آن که رنگ آن را تغییر دهند از آن استفاده می کنند.

نوع دیگر این نخ با عنوان نخ ابریشم پخته نام دارد که این مدل نخ ها نیز طی یک سری فرایند های تولید شده و در بسته بندی های متنوع به بازار فروش خود عرضه می شوند. یکی دیگر از نخ های ابریشم طبیعی که در سطح بازار موجود می باشد با عنوان نخ ابریشم نازک به مشتریان خود عرضه می شود از این نخ ها نیز در زمینه های گلدوزی و انواع فرایند های ظریف در داخل استفاده می کنند.

ابریشم مصنوعی نیز یکی دیگر از انواع نخ های موجود در سطح بازار می باشد این نوع نخ ها برای حاشیه دوزی صنایع متنوع استفاده می کنند. از مدل های دیگر نخ ابریشم می توان به نوع نخ ابریشم هندی اشاره کرد که از این نوع نخ های برای طراحی کردن پوشاک و لباس های ثروتمندان در سطح دنیا استفاده می کنند. 

قیمت روز نخ ابریشم طبیعی

قیمت روز نخ ابریشم طبیعی قیمت روز نخ ابریشم طبیعی به فاکتور های متعددی بستگی دارد همان طور که مشاهده شد نخ ابریشم انواع متنوعی را به خود اختصاص داده است که هر کدام یک از این نخ های قیمت مربوط به خود را دارا می باشند. یکی از معیار های مهم کیفیت نخ مورد نظر بوده است که هر چه قدر کیفیت نخ بیشتر بوده باشد هزینه خرید آن نیز بیشتر می باشد. 

پخش نخ ابریشم نیز توسط شرکت های تولید کننده صورت می گیرد. این مراکز محصول تولیدی خود را به صورت عمده در بازار به فروش می رسانند. هزینه خرید این نخ های نسبت  به نمونه های دیگر نخ ابریشم بالا بوده است. مشتریان بهتر است که این نخ ها را به صورت فله ای تهیه کنند.

مجموعه پری روی ابریشم شما را به خرید بهترین محصولات پیله و نخ ابریشم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید