نخ ابریشم

نخ های ابریشمی را با استفاده از الیاف ابریشم تهیه می کنند. برای این منظور می بایست پیله ها را که فقط بصورت یک کلاف ابریشم است، با دستگاه ریسندگی باز کنند.
برای این منظور ابریشم پیله ها در حالیکه در آب گرم قرار دارند، به وسیله ماشین ریسندگی ریسیده و باز می شوند.
الیاف ابریشم را توسط ماشین های ابریشم کشی به هم می ریسند و نخ ابریشمی به دست می آورند.

bec7cbd36353fe4360bc41b5048c5be0.jpg

پیله ابریشم برای پوست

پیله کرم ابریشم از دو پروتئین طبیعی به نام های فیبروئین و سریسین تشکیل شده است. این دو پروتئین ۱۵ نوع آمینو اسید فعال دارد که در صنعت آرایشی بهداشتی و صنعت پزشکی بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

سریسین ابریشم - فیبرویین ابریشم

سریسین تنها یکی از پروتئین های موجود در پیله ابریشم است. پیله ابریشم با دارا بودن سریسین، فیبروئین، واکس، کربوهیدرات به عنوان یه ماده کاملا ارگانینک برای مصارف پوستی مورد استفاده قرار میگیرد. کاربرد های پیله ابریشم : لایه برداری پوست، پاکسازی پوست، سفید کننده پوست، ضد چین و چروک، رطوبت رسان

فیبروئین ابریشم، به عنوان پلیمر طبیعی به طور گسترده ای بصورت ماتریسی مناسب در سامانه های رهایش کنترل شده دارو استفاده می شود 

تلگرام

pariroy_abrisham_co@

اینستاگرام

pariroy.abrisham.co@

ایمیل

pariroyabrisham.com@gmail.com

درباره ما :

گروه بازرگانی پری روی ابریشم، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع پیله و نخ ابریشم آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.ت.

Call Now Buttonتماس بگیرید